برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ۸:۱۳:۴۸

توضيحات پروژه

برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی ورزش

شرکت آئین ورزش با هدف برگزاری سمینارها و همایش ها سعی بر ارتقای سطح آگاهی جامعه و بالارفتن سطح انتظارات و تطبیق داده ها و همچنین بهبود عملکرد و افزایش اثربخشی مدیران و بروز شدن اطلاعات و آگاهی آنان با آموزش مهارتهای مدیریتی دارد.

درباره ما

در دهه های اخیر، مدیران ورزشی برای اداره موثر سازمان های تحت سرپرستی با مشکلاتی مواجه شده اند. تجاری شدن ورزش ها و رشد باشگاه های خصوصی، ارتقای سطح آگاهی جامعه و بالا رفتن سطح انتظارات و توقعات ورزشکاران و شرکت کنندگان در برنامه های ورزشی، تحولات جهانی، افزایش هزینه های ورزشی و کمبود بودجه و همچنین مقررات دست و پاگیر دولتی مدیران را بر آن داشته تا خودرا با شرایط جدید تطبیق داده و برای عملکرد بهتر و موثرتر مهارت ها و توانایی های مورد نیاز در عملکرد مدیریتی را بهبود بخشند.

شرکت آئین ورزش و سلامت برتر با تجربه چندین ساله در حوزه ورزش و سلامت کشور و همچنین با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و دانش کافی، سعی بر پیشبرد اهداف خود ، برای افزایش آگاهی عمومی در خصوص اهمیت ورزش و توانمند سازی مدیران و در اختیار قراردادن منابع آموزشی دارد لذا با توجه به اهمیت ویژه ورزش در کشور شرکت آئین ورزش و سلامت برتر با کادری متخصص و توانا، سعی به برگزاری و طراحی اجلاس ها و گردهمایی های داخلی و بین المللی کرده است.

اهداف

از اهداف مهم این شرکت می توان به برگزاری همایش ها و سمینارهای فرهنگی و آموزشی، نمایشگاهی ،ایجاد فرصتهایی جهت گسترش ارتباطات شغلی برای متخصصین ،مدیران و صاحبان مشاغل، در اختیار قرار دادن دانش و تجربیات گرانمایه بزرگان در تمامی حوزه های ورزشی، بررسی مشکلات و چالش های ورزشی  موجود در صنعت ورزش و راهکارهای آن اشاره کرد.