تعمیرات تخصصی تجهیزات ورزشی ۱۳۹۷/۲/۲۰ ۵:۳۲:۳۶

توضيحات پروژه

تعمیرات تخصصی تجهیزات ورزشی

  شرکت آیین ورزش و سلامت برتر تمامی مراحل تست و عیب یابی دستگاه های ورزشی را در محل توسط مهندسین مجرب خود انجام می دهد . قطعات استفاده شده در تعمیر دستگاه ها از بهترین نوع و کیفیت بوده و تمامی مراحل عیب یابی و تعمیر در صورت موجود بودن قطعات در محل و با یکبار حضور کادر فنی شرکت انجام خواهد گرفت .
جهت تسهیل در انجام تعمیر دستگاه ورزشی خود ابتدا از نوع ایراد آن آگاهی پیدا کرده و سپس جهت هماهنگی های لازم اقدام به تماس نمایید .
آیین ورزش و سلامت برتر پس از سالها تجربه در تعمیر انواع دستگاه های ورزشی یکی ازپیشرفته ترین مراکز خدماتی جهت تعمیر دستگاه های ورزشی می باشد .

تعمیرات مدارهای الکترونیکی بوسیله تجهیزات پیشرفته و روز دنیا ، بر اساس قوانین کنترل کیفیت و استانداردهای بین المللی با آنالیز و روشهای علمی توسط مهندسین الکترونیک در این شرکت انجام می گیرد . ساخت و تولید نوار نقاله ی دستگاه تردمیل با استفاده از مواد درجه یک و کیفیت بسیار بالا صورت می گیرد .

  • تعمیر

  • سرویس

  • مشاوره

  • فروش

 با استفاده از فناوری روز دنیا و بکار گیری بهترین نوع نوار نقاله کالایی با درجه کیفیت بسیار بالا را همراه با ضمانت تعویض ارائه می نماید . برای تعویض نوار نقاله تردمیل خود و انتخاب بهترین پیشنهاد با ما تماس بگیرید.

جهت تعمیر تردمیل و دیگر لوازم ورزشی خود می توانید با ما تماس گرفته و جهت تعیین زمان بازدید هماهنگی های لازم را با شرکت انجام دهید.

,